Aktualności

Dziękujemy...

2017-10-19 22:22Droga Aniu,

W imieniu Towarzystwa Przyjaciół Gardzienic, Koła Gospodyń Wiejskich, Ochotniczej Straży Pożarnej i całej społeczności Gardzienic dzisiaj Cię żegnamy, choć wciąż nie możemy uwierzyć, że Ciebie z nami już nie ma.

Byłaś oddana całym sercem Gardzienicom. Pieczołowicie pielęgnowałaś historię i tradycję naszej miejscowości, angażując się równocześnie w bieżące działania dla dobra całej społeczności. Dlatego naturalnym było Twoje zaangażowanie we wszelkie sprawy, które nas dotykały i na które nigdy nie pozostawałaś obojętna. A kiedy pojawiła się możliwość powołania organizacji, która będzie odpowiedzią na wszelkie problemy i pozwoli realizować wspólne cele, stałaś się jednym z jej filarów.

Zawsze wiedzieliśmy, że wszelkie zadania realizowane z dziećmi i młodzieżą poprowadzisz jako pedagog najlepiej. Miałaś mnóstwo pomysłów, byłaś otwarta na propozycje, zawsze w 100% zaangażowana, spajałaś wspólne cele trzech naszych organizacji. Twoją pasją były kulinaria i działania artystyczne. Prowadzenie kroniki, organizacja warsztatów rękodzielniczych, działania na rzecz ekologii, tworzenie kalendarza dla Gardzienic, dzień babci i dziadka, dbanie o ważne dla Gardzienic miejsca historyczne – we wszystkim brałaś udział. Twoja praca była nieoceniona. Byłaś motorem napędowym wszystkich imprez, bo to ty wiedziałaś co ugotować, jakie składniki zakupić, ile dodać soli i pieprzu. To były zawsze cenne uwagi i lekcja wychowania, za którą dziękujemy.

Droga Aniu - tyle jeszcze miałaś przed sobą wyzwań i planów, o których między innymi rozmawialiśmy na ostatnim spotkaniu w świetlicy 4 października. Na pewno zrealizujemy Twój pomysł o pierwszej wspólnej Wigilii dla mieszkańców Gardzienic, chociaż nie w takim zakresie jak planowaliśmy, bo nikt Ciebie nie zastąpi.


Aniu - Twoja postać przemierzająca naszą małą ojczyznę na rowerze, na zawsze pozostanie w naszej pamięci.


Zarząd i Członkowie Towarzystwa Przyjaciół Gardzienic
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij