Aktualności

Spotkanie informacyjne o technice Bowena

2016-01-19 11:10

W najbliższą sobotę - 23 stycznia 2016 r. o godz. 14.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do świetlicy w Gardzienicach, na spotkanie informacyjne o technice Bowena - profilaktyka zdrowia z możliwością skorzystania z zabiegów. Spotkanie poprowadzi dyplomowana terapeutka techniki Bowena - Pani Katarzyna Szyba.

Technika Bowena jest delikatną, głęboko relaksującą, nieinwazyjną i bardzo bezpieczną terapią, która wspomaga organizm w osiągnięciu równowagi i zdrowia.

Pochodzi z Australii i jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się terapii w Europie. Nie pochodzi od innych metod leczniczych, ani nie jest do nich podobna. Zabieg składa się z delikatnych, specyficznych ruchów wykonywanych palcami na mięśniach i tkance łącznej.

Skuteczna w przypadku konkretnego bólu, jednocześnie oddziałuje na cały organizm. Jej efekty wykraczają często poza widoczne objawy prowadząc do uzdrowienia ukrytych fizycznych, emocjonalnych i mentalnych przyczyny chorób przewlekłych.

Technika Bowena daje bardzo dobre rezultaty w kontuzjach sportowych, przy rwie kulszowej i problemach z poszczególnymi stawami czy mięśniami. Jest skuteczna także przy wszelkich zmianach związanych z rozregulowaniem organów wewnętrznych, zaburzeniach trawiennych czy hormonalnych. Pomaga leczyć problemy z nerkami, migreny, bezpłodność, a także astmę i alergię. Nie mówiąc już o bezsenności, lękach, niestabilności emocjonalnej, chronicznym zmęczeniu i przewlekłym stresie.

Znakomite efekty osiąga się tą terapią w pracy z dziećmi, nawet tymi najmniejszymi, na przykład w przypadku kolki u niemowląt. Znacząco pomaga dzieciom z wadami postawy, dziecięcym porażeniem mózgowym, moczeniem nocnym.

Terapia metodą Bowena jest też jedną z nielicznych, które można stosować u kobiet w ciąży.

Nie ma przeciwskazań do stosowania zabiegów. Nie daje ona też skutków ubocznych. Można ją z powodzeniem stosować u wszystkich, niezależnie od wieku i stanu zdrowia.

Sobota 23 stycznia 2016 r, godz. 14.00 - świetlica w Gardzienicach

ZAPRASZAMY!
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij